• 024 675 10 48
  • info@vankesselgroep.nl
  • Onderwijs
  • Zorg
  • Wonen
  • Werken
Zorgcomplex Zozijn, Heijermansstraat Doetinchem | VKJZorgcomplex Zozijn, Heijermansstraat Doetinchem | VKJZorgcomplex Zozijn, Heijermansstraat Doetinchem | VKJZorgcomplex Zozijn, Heijermansstraat Doetinchem | VKJ
  • Huisvesting van morgen
    • Efficiënter ruimtegebruik
      • Kan ik mijn ruimte efficiënter benutten?
      • Kan ik op mijn perceel nog uitbreiden?
      • Wanneer functioneren medewerkers optimaal?
    • Exploitatielasten verlagen
      • Hoe kan ik mijn exploitatielasten verlagen?
      • Wanneer verbruiken mijn installaties energie?
      • Wilt u besparen op huisvestingskosten?
      • Zijn exploitatielasten begroot in het ontwerp?
    • Levensduur verlengen
      • Hoe geef ik mijn pand een andere bestemming?
      • Kan ik mijn gebouw anders bestemmen?
      • Voldoet mijn pand aan de huidige wetgeving?
  • Diensten en disciplines
  • Projecten
  • Over ons
    • Visie en missie
    • Team
    • Bedrijven Van Kessel Groep
    • Carrière bij de Van Kessel Groep
      • Vacatures
      • Stage
      • Open sollicitatie
  • Nieuws
  • Contact
✕
Published by vkj at maart 15, 2022
Categories
  • In uitvoering
  • In uitvoering
  • vkg-nieuws
  • vkg-projecten
  • vkj-nieuws
  • vkj-projecten
  • Wonen
  • Wonen
  • Zorg
  • Zorg
  • Datemaart 15, 2022
Zorgcomplex Zozijn, Heijermansstraat Doetinchem | VKJ

Op de locatie, grenzend aan het Natuurpark Overstegen, is in oktober 2021 gestart met de ontwikkeling van het 2.000 m2 grote zorgcomplex voor zorgorganisatie Zozijn. In het zorgcomplex worden een 30-tal duurzame appartementen gerealiseerd geschikt voor de zorg en de daarbij behorende ondersteunende ruimten. Door Architectengroep Gelderland is een prettige woonomgeving ontwikkeld voor de cliënten van Stichting Zozijn.

Bij het project heb ik mij in de initiatief- en ontwerpfase bezig gehouden met de vertaling van het ruimtelijk programma van eisen van Zozijn en het vastleggen van de gemaakte afspraken in de business to business contracten (waaronder de diverse bouwcontracten en huurovereenkomst) tussen belegger, huurder Zozijn en aannemer.

De bouw van het zorgcomplex zal in opdracht van BTB Care gerealiseerd worden door Bouwbedrijf H.W. Joosten Zevenaar B.V. De oplevering zal naar verwachting in het 4e kwartaal van 2022 zijn.

Bezoekadres

Schoenaker 10
6641 SZ Beuningen

Contact

T: (024) 675 10 48
E: info@vankesselgroep.nl

DNR
Disclaimer

Eigendom van De Van Kessel Groep | gemaakt door Premium Online - Privacybeleid
    • Onderwijs
    • Zorg
    • Wonen
    • Werken
    We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat we je de best mogelijke ervaring op onze website kunnen aanbieden. Als je doorgaat met het gebruiken van de site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.Accepteren