• 024 675 10 48
  • info@vankesselgroep.nl
  • Onderwijs
  • Zorg
  • Wonen
  • Werken
Buro Waalbrug | Digitaal stelsel voor de Omgevingswet/Open stelsel (DSO)Buro Waalbrug | Digitaal stelsel voor de Omgevingswet/Open stelsel (DSO)Buro Waalbrug | Digitaal stelsel voor de Omgevingswet/Open stelsel (DSO)Buro Waalbrug | Digitaal stelsel voor de Omgevingswet/Open stelsel (DSO)
  • Huisvesting van morgen
    • Efficiënter ruimtegebruik
      • Kan ik mijn ruimte efficiënter benutten?
      • Kan ik op mijn perceel nog uitbreiden?
      • Wanneer functioneren medewerkers optimaal?
    • Exploitatielasten verlagen
      • Hoe kan ik mijn exploitatielasten verlagen?
      • Wanneer verbruiken mijn installaties energie?
      • Wilt u besparen op huisvestingskosten?
      • Zijn exploitatielasten begroot in het ontwerp?
    • Levensduur verlengen
      • Hoe geef ik mijn pand een andere bestemming?
      • Kan ik mijn gebouw anders bestemmen?
      • Voldoet mijn pand aan de huidige wetgeving?
  • Diensten en disciplines
  • Projecten
  • Over ons
    • Visie en missie
    • Team
    • Bedrijven Van Kessel Groep
    • Carrière bij de Van Kessel Groep
      • Vacatures
      • Stage
      • Open sollicitatie
  • Nieuws
  • Contact
✕
Published by vkj at maart 12, 2018
Categories
  • vkg-nieuws
  • Datemaart 12, 2018
Buro Waalbrug | Digitaal stelsel voor de Omgevingswet/Open stelsel (DSO)

Eind 2017 organiseerde Nederland ICT in samenwerking met branche-organisatie GeoBusiness Nederland voor het Programma ‘Aan de slag met de Omgevingswet’ een ICT Markttoets over het digitaal stelsel voor de Omgevingswet/Open Stelsel (DSO).

Het Programma had behoefte om haar strategie bij relevante marktpartijen te toetsen. Hiervoor is door Nederland ICT een marktconsultatie (de ICT Markttoets) georganiseerd. De resultaten van de ICT Markttoets worden gebruikt om verder richting te geven aan de doorontwikkeling van het stelsel. Deze ICT Markttoets richtte zich op marktpartijen die gebruik gaan maken van het DSO voor het (door)ontwikkelen van standaardsoftware ten behoeve van de Omgevingswet. In het totaal namen 25 bedrijven deel aan deze markttoets, waarvan 15 lidbedrijven van GeoBusiness Nederland. Op hoofdlijnen kunnen uit deze consultatie vier conclusies getrokken worden:

    1. De strategie rondom het open stelsel en de invulling via de services strategie wordt positief ontvangen door de marktpartijen.

    2. Marktpartijen zijn van mening dat er te weinig informatie is om nu al software te kunnen ontwikkelen en aanbieden.

    3. Er is (nog) teveel onzekerheid rondom de wet, de borging van standaarden, de invoeringsdatum en de keuzes die nog gemaakt moeten worden over verantwoordelijkheden (landelijk en/of decentraal) op diverse bestuurlijke niveaus. Dit houdt marktpartijen tegen om nu te starten en te investeren.

    4. Daarnaast komt de vraag nog niet op gang. Klanten en eindgebruikers nog onbekend met (of onzeker over) de gevolgen van de omgevingswet.

Voor meer informatie zie Website GeoBusiness en Website Nederland ICT.

Bezoekadres

Schoenaker 10
6641 SZ Beuningen

Contact

T: (024) 675 10 48
E: info@vankesselgroep.nl

DNR
Disclaimer

Eigendom van De Van Kessel Groep | gemaakt door Premium Online - Privacybeleid
    • Onderwijs
    • Zorg
    • Wonen
    • Werken
    We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat we je de best mogelijke ervaring op onze website kunnen aanbieden. Als je doorgaat met het gebruiken van de site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.Accepteren